prodej fototechniky


Prodám objektiv Leica Telyt-R 250/4 Canada. Objektiv je v dobrém stavu, sem tam oděrka na tubusu, úměrně k době používání. Optika ovšem čistá, bez škrábanečků či plísní, ostření jde velmi hladce a plynule, clona funguje dokonale. Objektiv je samozřejmě plně mauální a výborně se hodí např. pro starosklíčkaře kteří si mohou dokonale užít jeho vlastnosti. Už při otevřené cloně dostane fotograf výbornou kresbu s velmi charakteristickým Leica bokehem. Kdo chce kreativně pracovat s výjimečnými vlastnostmi tohoto objektivu a plně tak využít jeho výkon má zde skvělou příležitost. K objektivu mohu v případě zájmu přidat adaptér z Leica-R na Sony NEX a nebo adaptér z Leica-R na Nikon Z. Cena objektivu 5900,-Kč


Objektiv PENTAX SMC-M 1:2,8 100mm Japan ve velmi dobrém stavu. Chod zaostřovacího prstence plynulý, clona funguje bez problémů. Na objektivu je na pevno pasovaný adaptér z bajonetu EOS na NEX-Sony. Objektiv poskytuje skvělý optický výkon, využíván byl zejména jako portrétní. Mezi starosklíčkaři má výbornou pověst právě pro jeho mimořádné vlastnosti mezi které patří i kompaktní rozměry a nízká váha. Toto sklo vás vážně potěší, starosklíčkaři si rozhodně přijdou na své.

Cena: 4000


Prodám Original Grip VPB-XT2 pro FUJI, funguje naprosto v pořádku, vykazuje mírnou kosmetickou vadu na těle. Preferuji osobní předání s vyzkoušením, jinou možnost případně navrhněte.

Cena: 1000.-


Prodám tělo FUJIFILM XT2, používané cca 2 roky. Na těle mírné známky používání, barva černá, senzor čistý, displej čistý bez škrábanců. Počet cyklů závěrky nezjištěn. Součástí prodeje: Originální nabíječka + 5 baterií, jako bonus 2 karty 32GB. Preferuji osobní předání s vyzkoušením, jinou možnost případně navrhněte.

Cena: 10.000.-


Prodám Originální nabíječku + 4 baterie pro FUJI, vše funkční, sloužila cca 2 roky. Preferuji osobní předání s vyzkoušením, jinou možnost případně navrhněte.

Cena: 1000.-


Prodám FILTR ND 8x B+W průměr 55mm-dosud nepoužitý

Cena: 1000.-


V případě koupě celé platformy sleva 15%

Kontakt: 775541200 / email poustevna@bratrfilip.cz